ساعات کاری : 09:00 تا 18:00 عصر

قوانین و مقررات در پارسیان گوگل

با شرایط استفاده از خدمات پارسیان گوگل آشنا شوید

هر گونه استفاده از خدمات پارسیان گوگل (به عنوان تبلیغ دهنده یا تبلیغ گیرنده) به معنای مطلع بودن، پذیرفتن و پیروی از شرایط و مقررات مندرج در این صفحه است. بنابراین توصیه می‌کنیم پیش از آغاز فعالیت در وب‌سایت پارسیان گوگل ، قوانین را به دقت مطالعه کنید.

parsian google

مقررات عمومی

پارسیان گوگل به‌عنوان یک سایت ایرانی از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند و تمامی قوانین مربوط به جرائم رایانه‌ای و تجارت الکترونیک در آن لازم‌ الاجرا است. و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.

وب‌سایت پارسیان گوگل اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌العمل را به آنها بدهد.

تعهدات وب‌سایت پارسیان گوگل

پارسیان گوگل تعهدات مشخصی نسبت به کار و کاربران خود دارد که در ادامه دقیقاً مشخص شده‌اند:

وب‌سایت پارسیان گوگل متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.

وب‌سایت پارسیان گوگل ، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را می‌کند تا راهکارها و اصول درست و اساسی را در فعالیت‌های خود به کار گیرد.

پشتیبانی وب‌سایت parsian google، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است. با اینحال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.

تعهدات عمومی کاربران

مشتریان پارسیان گوگل نیز، بالطبع تعهداتی نسبت به کار وب‌سایت پارسیان گوگل دارند که در ادامه خواهد آمد:

فعالیت کاربران پارسیان گوگل باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی و البته، مطابق با اصول اخلاقی باشد. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک، وب‌‎سایت پارسیان گوگل حق دارد در مورد قطع دسترسی‌های کاربر و اطلاع به سازمان‌های مربوط تصمیم‌گیری کند.

هویت و اطلاعات تماس مشتری باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.

تعهدات مشتریان سرویس‌های پارسیان گوگل

با درج آگهی یا درخواست سرویس بازاریابی در پارسیان گوگل، مشتری متعهد به موارد زیر خواهد بود.

تبلیغات و بازاریابی مشتری، نباید منجر به ایجاد مزاحمت برای کاربران فارسی وب شود و ترجیحاً به نحوی باشد که حیطه کاری و محصولات / خدمات کاربر را با شفافیت برای مخاطبان مشخص کند.

محتوای تبلیغات مشتری، نباید با هدف فریب مخاطب و ارائه اطلاعات غلط و غیر واقعی به او ایجاد شده باشد.

مشتری پارسیان گوگل نباید به نحوی تبلیغ خود را انجام دهد که باعث به خطر افتادن سلامت افراد شود.

موازین و شئونات اخلاقی و مذهبی می‌بایست در تبلیغ رعایت شده باشد.

محتوای تبلیغاتی نباید به نحوی باشد که قوانین کشور زیر پا گذاشته شود و مطالبی خلاف امنیت و استقلال ملی منتشر شود.

محتوای تبلیغاتی مشتری نباید متضمن توهین به ادیان الهی، نژاد یا قومیتی باشد.

محتوای تبلیغاتی می‌بایست به حریم خصوصی و حقوقی افراد احترام گذاشته و به آن تعدّی نکند.

تبلیغ مشتری نباید حاوی هر گونه بی احترامی و توهین به شخصیت‌های سیاسی، مذهبی، حقیقی، حقوقی و سایر کاربران باشد.

در صورت درخواست بازگشت وجه پس از ثبت سرویس و پرداخت هزینه، اگر هنوز تبلیغات یا خدمات مشتری آغاز نشده باشد، ۲۰% از مبلغ کل کمپین تحت عنوان خسارت به پارسیان گوگل اختصاص می‌یابد و باقی مبلغ به کاربر عودت داده خواهد شد.

پس از انتشار تبلیغات یا شروع خدمات درخواست شده توسط مشتری، امکان بازگشت وجه فقط در صورت تائید توسط پارسیان گوگل وجود خواهد داشت و وظیفه‌ای از این جهت متوجه وب‌سایت پارسیان گوگل نیست. توجه داشته باشید که در چنین شرایطی، در صورت تائید درخواست بازگشت، مبلغ باقی‌مانده و مصرف‌نشده توسط پارسیان گوگل محاسبه می‌شود، ۲۰% آن به عنوان خسارت به پارسیان گوگل اختصاص پیدا می‌کند و باقی به کاربر عودت داده خواهد شد.

با توجه به پایبندی پارسیان گوگل به قوانین مالیاتی کشور، آگهی‌دهنده می پذیرد که ۹% مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ پرداختیِ آگهی دهنده جهت شارژ کمپین تبلیغاتی تعلق می‌گیرد و برای واریز به سازمان امور مالیاتی کشور لحاظ می‌شود.

ثبت تبلیغ به معنی آن است که مشتری قوانین و ضوابط پارسیان گوگل برای تبلیغ دهندگان را پذیرفته و نسبت به آنها مسئول است.

استرداد وجه

در صورتی که به هر دلیلی، وب‌سایت پارسیان گوگل قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه محصولات و خدمات خود نباشد، موظف است مبلغ دریافت شده از کاربر را به طور کامل به وی بازگرداند.

اما در شرایطی که کاربر تصمیم به لغو همکاری بگیرد، وب‌سایت پارسیان گوگل فقط در صورتی که فعالیت آغاز نشده باشد، موظف به بازگشت وجه است و در صورتی که کار آغاز شده باشد، تصمیم‌گیری در زمینه بازگشت وجه، کاملاً به عهده این وب‌سایت است و هیچ‌گونه تعهدی در این زمینه وجود ندارد.

حل اختلاف

در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

فورس ماژور

در صورت بروز حوادثی که کنترل آنها از دست مسئولان وب‌سایت پارسیان گوگل یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و … می‌شوند.

مکاتبات

تمامی مکاتباتی که از طریق فرم تماس با ما و ثبت شکایات ، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد

در حال ارسال
نظر کاربر
0 (0 نتایج)
امتیازات نظرات 0 (0 نقد و بررسی)